Jesteśmy otwarci na współpracę z twórcami “wideo”. Jeśli posiadasz swój własny kanał na platformie “Twitch” lub “YouTube” napisz do nas w celu nawiązania kontaktu. Twój kanał i inne media społecznościowe mogą znaleźć się u nas na stronie w zakładce “Live STREAM”. Wspieramy twórców, dlatego też przygotowaliśmy dla was specjalny pakiet, zależny od posiadanych subskrypcji, śledzeń oraz wyświetleń. Zapewnimy tobie oraz twoim widzą ciekawe nagrody za aktywność. Pamiętamy też o nowych i młodych “Twórcach”, dla nich też przygotowaliśmy swoją ofertę. Każdy kanał jest indywidualny, dlatego też nie posiadamy stałych pakietów, są one zmienne, zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji

Jeśli posiadasz własną stronę www lub inną stronę społecznościową w popularnych już serwisach min. Facebook, Twitter, Instagram lub inne, napisz do nas w celu nawiązania kontaktu. Wymiana bannerowa i wspólna promocja. Możemy zamieścić twoją reklamę w dowolnym miejscu wybranym przez ciebie na naszej stronie, również w mediach społecznościowych jak i materiałach wideo. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów.

Tankers Event jest organizowany regularnie “ONLINE” jak i “STACJONARNIE”. Organizowane są również wydarzenia “SPECJALNE”, które nie są planowane, jest to zaplanowana (spontaniczna) akcja, chcemy was miło zaskoczyć. Zapraszamy do współpracy i wsparcia każde osoby, które są zainteresowane reklamą, komentowaniem, transmisją na żywo. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki kontakt.

Pakiet to nie inaczej odwiedziny właściciela u ciebie na stream, otrzymasz wcześniej stosowne powiadomienie o nadchodzących odwiedzinach, w tym czasie możesz się przygotować zgodnie z wytycznymi.

Na Twoim kanale zaczyna się zabawa, tzn rozdajemy czołgi premium lub walutę premium dla Twoich widzów.

Paczki to mniej więcej:

Ilość 500 gold x4-5

Ilość 1000 gold x 2-3

Ilość 2500 gold x 1

Ilość 7500 gold (special)

Bądź czujny !
Zaczynamy !

Ogranicza Cię tylko Twój garaż

Twoje marzenia stają się rzeczywistością…

©2020 Tankers.pl oparte na systemie WordPress. Stworzone przez LProject.eu w współpracy z Navys.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.